[spoiler]

پلاگین

[/spoiler] زیر آسمان سوئد
X
تبلیغات
رایتل
جمعه 13 دی‌ماه سال 1392 @ 19:35

آمار و نتایج درخواست های پناهندگی در سوئد در سال 2013 میلادی


تعداد کل درخواست های پناهندگی در سوئد در سالهای 2011 ، 2012 و 2013 میلادی


زیر آسمان سوئد:
بر اساس تازه ترین آمار منتشر شده توسط اداره مهاجرت سوئد،مجموعا در مورد 45357 درخواست پناهندگی در سال 2013 میلادی تصمیم گیری شده است که تقریبا 48% از آنها یعنی به 22143 مورد از درخواست های پناهندگی پاسخ مثبت داده شده است.تعداد 8093 درخواست هم مشمول" قرارداد دابلین" شده که پناهجویان بر اساس این قرارداد به کشور اولی که به آنجا برای نخستین بار ورود کرده بودند یا از آنجا ویزای ورود به اتحادیه اروپا را گرفته بودند بازگردانده شدند تا درخواست های پناهندگی آنها در آن کشورها مورد بررسی قرار گیرد. مدت زمان متوسط بررسی و پاسخ نخست به درخواست های پناهندگی در سال گذشته میلادی در حدود 4 ماه یعنی 122 روز بوده است.
ادامه مطلب ...
دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392 @ 14:13

آشنایی با قوانین و فرهنگ دوچرخه سواری در سوئد

زیر آسمان سوئد: شاید پیش از خواندن این مطلب با خودتان بگویید مگر برای دوچرخه سواری کردن که در هیچ کشوری از دنیا نیازی به داشتن گواهینامه رانندگی ندارد، بایستی تابع قوانین خاصی هم بود و اینکه آیا اگر کسی این قوانین را رعایت هم نکند، مگر جریمه ای هم برایش در نظر گرفته می شود؟! پاسخ این پرسش منفی ست.جریمه ای برای دوچرخه سواران معمولا در کار نیست اما داشتن فرهنگ رانندگی چه در رانندگی با خودرو و چه در رانندگی با دوچرخه پیش از التزام به قانون،نشانه ی رشد فرهنگی آن جامعه در رعایت اصول سلامتی وتوجه آنها به مقوله ی ایمنی شخصی محسوب می شود.

در این مطلب، به نکاتی از قوانین و فرهنگ دوچرخه سواری در سوئد اشاره می شود که دانستن و رعایت آنها برای هر فردی که در این کشور صرفنظر از اینکه دوچرخه سوار باشد یا نباشد، مهم و تاثیرگذار است. 

ادامه مطلب ...

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به زیر آسمان سوئد می باشد